Prezentačné a propagačné vystúpenia

Raketomodelársky klub poskytuje aj propagačné akcie po okolí. Spestríme akúkoľvek verejnú či súkromnú akciu o zaujímavé statické aj letové ukážky leteckých a raketových modelárov a modelov rôzneho druhu, od malých modelov vetroňov, akrobatov až po väčšie modely lietadiel a akrobatických vrtuľníkov a samozrejme rakety. Statické ukážky sú obmedzené v podstate len počasím, letové ukážky závisia na letovom priestore a počasí (v prípade záujmu sa podrobnosti dozviete vopred). Záujemcom samozrejme poskytneme všetky užitočné informácie o našom klube, lietaní, modeloch a pod.

Každoročne absolvujeme niekoľko vystúpení po okolitých dedinách a mestách na akciách rôzneho druhu (dedinské či mestské oslavy, MDD, letecké dni a pod.). V minulých rokoch to bolo napríklad:

  • Letecký deň Slávnica
  • Prvomájové oslavy na ihrisku SPŠ v Dubnici nad Váhom
  • Jesenné slávnosti Kameničany
  • a mnoho ďaľších

Vhodnou plochou na lietanie je napríklad futbalové ihrisko alebo iná otvorené plocha bez výrazných prekážok. Na statické ukážky stačí vyčlenený priestor, či už vonku alebo niekde vo vnútri (piloti určia vhodnosť ukážok podľa druhu plochy).

V prípade, že máte záujem, môžete nás kontaktovať a naši piloti si s Vami dohodnú podrobnosti.

Propagačné a prezentačné akcie berieme ako možnosť propagovať svoju činnosť okoliu a dostať sa do povedomia širokej laickej aj odbornej verejnosti, takže naše služby sú tu pre Vás úplne zdarma.

 

Kontaktujte nás

Kontakt

+421914218233

Kontakt

Raketomodelársky klub Dubnica nad Váhom
Partizánska 151/3
Dubnica nad Váhom
018 41

Správa webu
Ing. Tomáš Jankech
 
Ing. Marek Kováč

Príďte si s nami polietať...

Všetky práva vyhradené © 2015-2018 Raketomodelársky klub Dubnica nad Váhom