Služby

Neváhajte a využite našich služieb. Raketomodelársky klub počas svojej dlhoročnej existencie vychoval a priučil tomuto nádhernému koníčku množstvo mladých modelárov a výsledkom našej práce sú aj majstri Slovenska či sveta v rôznych kategóriach leteckého a raketového modelárstva.

Naši modelári sa už roky venujú voľnočasovému a rekreačnému lietaniu a svoje skúsenosti sú schopní prezentovať a uplatniť nielen pre seba ale aj na akejkoľvek verejnej či súkromnej akcií. Vieme zabezpečiť statické aj letové ukážky v podstate všetkých druhov leteckých a raketových modelov. 

Stačí, že si vyberiete z našej ponuky a kontaktujete sa s nami. My si následne s Vami dohodneme podrobnosti a realizujeme Vašu požiadavku najlepšie ako vieme. Napriek tomu ich plníme bezplatne a s radosťou s tohoto krásneho koníčku.

Krúžková činnosť                         

Ponúkame odborné vedenie krúžkov, zariadenie dielní na vysokej úrovni vrátane CNC technológií, tréningové letisko, základný materiál na stavbu modelov a v neposlednom rade účasť na súťažiach. Záujemcov o diaľkovo ovládané modely určite poteší možnosť naučiť sa ovládať lietadlo.

Propagačné a prezentačné akcie

Spestríme akúkoľvek verejnú či súkromnú akciu o zaujímavé statické aj letové ukážky leteckých a raketových modelárov a modelov rôzneho druhu, od malých modelov vetroňov, akrobatov až po väčšie modely lietadiel a akrobatických vrtuľníkov a samozrejme rakety.

 

 

 

 

Kontakt

Raketomodelársky klub Dubnica nad Váhom
Partizánska 151/3
Dubnica nad Váhom
018 41

Správa webu
Ing. Tomáš Jankech
 
Ing. Marek Kováč

Príďte si s nami polietať...

Všetky práva vyhradené © 2015-2018 Raketomodelársky klub Dubnica nad Váhom