Putovný pohár Dubnica nad Váhom- súťaž halových modelov

18.02.2014 18:17

Ahojte,

preposielam odkaz na foto dokumentáciu z III. ročníka Dubnického putovného pohára 2014 od Pepu Frišonsa uvedený nižšie.
Ešte raz ďakujem všetkým súťažiacim za priazeň k našim súťažiam, disciplinovanosť vzhľadom na dodržanie časového limitu pre uvoľnenie haly a skvelej športovej úrovni. Mirko Polonec potvrdil, že je "notorickým" rekordmanom haly a utvoril  nový rekord haly. Mirko, si skvelý. 

Veľká vďaka patrí členom klubu, ktorí sa podiaľali na príprave a priebehu súťaže. Od návrhu a výroby netradičných medailí, diplomov  J..Šilarom, zabezpečení milých časomeračiek J. Dudášom ml., fantastickému výkonu kuchtíka Miloška Konečného s pomocníkom K.Fischerom vďaka ktorým v maškrtných žalúdkoch všetkých zúčastnených sa len tak zaprášilo po 70 ks zemiakových placiek a 80 ks langošov a popri tom podávali čaj, kávu, .... Počas celej súťaže J.Dudáš so Simonou sa nezastavili v priebežnom spracovávaní výsledkov. Poďakovanie patrí i ďaľším nemenovaným klubistom podieľajúcich sa na súťaži, súťaži na ktorej sme zaregistrovali rekordný počet súťažiacich z dvoch štátov.

Na koniec som si nechal poďakovanie p.J. Ublaničovi, riaditeľovi mestskej príspevkovej organizácie DUMAT, s pochopením a priazňou ktorého môžeme v športovej hale, veľmi vhodnej pre tento typ súťaží, sa previdelne 2x do roka stretávať. Zvlášť nás potešila jeho návšteva v priebehu súťaže. Ďakujeme.

Ďakujeme autorovi za pekné fotky:

https://ruleta.rajce.idnes.cz/Fotoreportaz_z_halovky_F1N_v_Dubnici_nad_Vahom_-_8.2.2014/

 

[l]

 
 

Späť

Kontakt

Raketomodelársky klub Dubnica nad Váhom
Partizánska 151/3
Dubnica nad Váhom
018 41

Správa webu
Ing. Tomáš Jankech
 
Ing. Marek Kováč

Príďte si s nami polietať...

Všetky práva vyhradené © 2015-2018 Raketomodelársky klub Dubnica nad Váhom