Letné sústredenie 2015-letisko Senica

Ahojte všetci, po stretnutí so super náčelníkom senického letiska prichádzam s návrhom na netradičnú aktivitu: Lietanie Senica 2015

Malo by sa jednať o stretnutie modelárov spojené s lietaním modelov všetkých kategórií. Samozrejme nezostaneme len pri lietaní:)

Pokiaľ bude záujem treba nahlásit čo najskôr nejaký dátum - vidím to na nejaký julový víkend. Bude ale treba nahlásiť aj Notam - to je pre upozornenie ostatných pilotov o modelárskej prevádzke, tá aeroklubová by normálne fungovala-pokiaľ by teda chceli lietat - v tom nevidím problém. Akcia by bola v podstate verejná, takže nieje vylúčená ani divácka verejnosť. 

K dispozícii by boli aeroklubové priestory s izbami pre max 20 ľudí so sprchami + možnosť stanovania vonku. Na lietanie bude k dispozicií asfaltová aj trávnatá dráha (samozrejme nie celá, tá má tušim vyše kilometra:))

Strava vo forme kotlíkového gulášu (alebo inak?) + aeroklub má tušim nejaký bufet.

Trvanie 2-3 dni, teda piatok až nedeľa, alebo sobota a nedeľa.

Zapísané aj v kalendári ZMOS, platný termín bude ten, ktorý sa definitívne dohodne s letiskom Senica, oznámené boli tieto dva termíny.

TERMÍN: 10. - 12.7.2015

NÁHRADNÝ TERMÍN: 24. - 26.7.2015
 

Takže Vás poprosím o vyjadrenie súhlasu, resp. nesúhlasu+predbežne oznámit záujem zúčastnit sa alebo nie. Nech to môžem začat riešit dostatočne včas. Bola by to mala zmena voči minulým rokom.

Podrobnosti v súkromnej časti nášho webu, rozposlal som aj mail.

Kontakt na tel. č.: 0914218233, mail: marekdca@centrum.sk


 
Link na web:

https://www.ak-senica.sk/

 

Kontakt

Raketomodelársky klub Dubnica nad Váhom
Partizánska 151/3
Dubnica nad Váhom
018 41

Správa webu
Ing. Tomáš Jankech
 
Ing. Marek Kováč

Príďte si s nami polietať...

Všetky práva vyhradené © 2015-2018 Raketomodelársky klub Dubnica nad Váhom